Jak wygrać telefon w konkursie?

wygraj telefon

Wiele osób bierze udział w konkursach po to, aby wygrywać wartościowe nagrody. To jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ w ten sposób można stać się posiadaczem ciekawego produktu, na który do tej pory nie można było sobie pozwolić. Przykładem są telefony komórkowego, które są łakomym kąskiem zarówno dla młodzieży, jak i osób dojrzałych. Nic dziwnego, że konkursy, w których do wygrania są telefony komórkowe cieszą się obecnie tak dużym zaufaniem społecznym. Pewne jest to, że wygranie w konkursie nie będzie łatwe, ponieważ trzeba zdobyć przewagę nad swoimi konkurentami i przekonać jury do tego, iż to właśnie danej osobie należy się nagroda w postaci wymarzonego telefonu.

Co zrobić, aby okazać się najlepszym?

W sieci internetowej znajduje się duża ilość konkursów, w których zwycięzcy nagradzani są nowoczesnymi modelami telefonów komórkowych typu iPhone XS. Taka inwestycja w rzeczywistym świecie pochłania z budżetu domowego naprawdę pokaźne środki, dlatego też zdecydowanie lepiej pomyśleć o błyskawicznym udziale w konkursie z nagrodami. Nagrodą w takim przedsięwzięciu może być nie tylko innowacyjny iPhone 11 Pro z wszystkimi rozbudowanymi funkcjami, ale też telefony marki Samsung, LG czy też Xiaomi. Tyczy się to przede wszystkim modeli z dotykowymi ekranami, rozbudowaną pamięcią oraz wszystkimi najistotniejszymi gadżetami. Zwykle za takie produkty trzeba zapłacić z własnej kieszeni kilkaset lub kilka tysięcy złotych, a z pomocą szybkiego konkursu nabywa się je zupełnie za darmo. Wysyłane są one kurierem, wystarczy je odebrać, chociaż najpierw należy postarać się o wygraną w konkursie. W tym celu należy znaleźć odpowiedni dla siebie konkurs, w którym będzie można wygrać upatrzony przez siebie model telefonu komórkowego. Następnie wypełnia się zadanie konkursowe, które może polegać m.in. na wymyśleniu hasła reklamowego, skomentowania jakiegoś zdjęcia lub też wypowiedzenia się na jakiś ważny temat społeczny w najbardziej kreatywny sposób. Może to być także podpis do jakiegoś zdjęcia lub wykonanie oryginalnej fotografii. Konkursów z telefonami jest bardzo dużo.

Pokonanie swoich konkurentów

Każda osoba, która weźmie udział w tego typu konkursach musi mieć świadomość tego, iż będzie musiała pokonać wszystkich swoich konkurentów. Co najważniejsze warto się więc postarać o to, aby zadanie konkursowe było rozwiązane w sposób oryginalny i ciekawy dla odbiorcy. W zasadach konkursu znajduje się regulamin, wobec którego trzeba stworzyć swoją odpowiedź. W niektórych konkursach zwycięzców jest kilku, więc warto brać w nich udział i otwierać się na jak największą ilość propozycji, tak aby szansa na zwycięstwo była jeszcze większa. Jeśli jednak ktoś chce się cieszyć z końcowej wygranej musi:

  • uruchomić swoją wyobraźnię, wzbogacić ją kreatywnym podejściem do konkursu, a przy okazji dowcipnym zakończeniem,
  • przekonać jury do tego, iż dany telefon powinien trafić w jego ręce.

Na niektóre rozstrzygnięcia trzeba poczekać nawet kilkanaście dni, jednak to bardzo opłacalne przedsięwzięcie zwłaszcza, że na sam koniec może się okazać, iż zupełnie za darmo dostanie się nowoczesny telefon komórkowy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *